Úterý, 18 ledna, 2022
aktualne
Home Rady a Návody Levné IP kamery mohou být doplňkovým zabezpečením bytu

Levné IP kamery mohou být doplňkovým zabezpečením bytu

-

Rozumné pořizovací náklady versus odpovídající výkon. Vybrat moderní elektroniku, která by vyhovovala po všem směrech, může být někdy složité. Tedy alespoň v cenové relaci, již bychom považovali za přijatelnou. Chcete mít přehled o všem, co se u vás děje? Samozřejmě, nelze být v bytě 24/7, a to ani tehdy, když pracujete z domova. Potom ale nastupuje současná technika, pro kterou je hračkou zajistit odpovídající dohled. Je malá a velmi nenápadná, případní nezvaní hosté si ji nemusí vůbec všimnout! Nahraje záznam, vyfotí jejich tváře, přinese spoustu důkazů o spáchaném zločinu.

Minimální spotřeba energie je výhodou

Podobný zabezpečovací systém přitom nemusí mít drahé provozní náklady, vystačí si jen s minimem elektřiny. Levné IP kamery však nejsou zajímavé jen díky nízkému odběru proudu. Mohou být totiž ve střehu ve dne i v noci, díky neviditelnému přísvitu si mohou poradit s vloupáním i v době, kdy většina lidí ve městě spí. A jsou skutečně miniaturní, takže už zbývá jen jedno jediné – vhodné umístění, díky němuž zařízení spolehlivě zabírá celou místnost. Zatímco u dřívějších modelů mohl být díky rozměrům určitý problém, dnes už je situace úplně odlišná. Už žádná překvapení po návratu domů z dovolené!

Spolehlivá práce bez ohledu na teplotu

Teploměr míří pod nulu nebo naopak panují srpnová horka? Nevadí, kamera může pracovat také u domovních dveří a nezalekne se teplotních změn ani jiných obtíží spojených s počasím. Záznam ve Full HD kvalitě bude připraven bez ohledu na denní dobu a můžete si jej snadno stáhnout i do mobilu nebo PC. Pak už jen stačí nashromážděná data předat policii, která si s nimi výborně poradí. Ochrana majetku by se určitě neměla podceňovat, lepší je, když má zabezpečení bytu více prvků. A jedním z nich může být právě IP kamera. Nejnovější sortiment hledejte na cel-tec.cz!

- Advertisment -PR článek

Nejnovější články

Děláte to i vy? 4 znaky, že podvědomě odmítáte lásku ve...

Jste uzavřená a emocionální nepřístupná, vaše slova a činy se liší? Zbystřete pozornost a přemýšlejte, kam v životě i lásce směřujete … Pravá láska se...