Úterý, 18 ledna, 2022
aktualne
Home Rady a Návody Pomoc od profesionálů z Personalistka.cz

Pomoc od profesionálů z Personalistka.cz

-

Přibrat nové lidi do firmy, to může být daleko být než se na první pohled zdá. Pokud vytvoříte nová pracovní místa, určitě je vaším cílem, aby na daných pozicích pracovali lidé, kteří danému oboru rozumí, jsou spolehliví a práce je bude bavit. Dnes však mnoho lidí hledá jakoukoliv práci a pokud vyberete nevhodné zaměstnance, možná je budete muset postupně zase nahrazovat jinými. Vyberte vhodné zaměstnance už na první dobrou, říká paní Navrátilová, administrátorka pracovního portálu Personalistka.cz.

Chyby při hledání uchazečů

Největšími  častými chybami zaměstnavatelů jsou špatné hledání zaměstnanců, špatně popsané pracovní inzeráty a také nevhodně specifikovaná místa, kde se zaměstnanci hledají. Pokud chcete zaměstnance hledat svépomocí, není to úspora peněz, naopak zabere vám to mnohem času a ve finále s tím můžete mít ještě více problémů a výdajů, dokud neoslovíte vhodnou cílovou skupinu. Můžete také svěřit starosti s náborem do rukou personální agentury, ale tam předem počítejte s vysokými náklady na obstarání zaměstnace. Setkali jsme se dokonce s případem, kde personální agentura požadovala od zaměstnavatele 600 tis. kč za nábor jednoho zaměstnance.

Nejlepším místem proto pro shánění pracovních sil zůstávají pracovní portály, v dnešní době se většina nabídek soustředí právě zde a většina uchazečů jejich on-line prostřednictvím práci hledá a nabídky si prohlíží. Pracovních portálů je dnes více, ale ne každý je vhodný. Pokud nemáte s personální inzercí dobré zkušenosti, vždy je vhodné vyhledat profesionály, kteří vám s náborem efektivně pomůžou. V České republice je jedním z předních specialistů na inzerci česká společnost Personalistka.cz, která provozuje oblíbený pracovní portál a svoje nabídky předává i do internetových vyhledávačů práce. Když se s ní spojíte, tak vám na zajistí výhodnou a účinnou pracovní inzerci, se kterou snadno oslovíte obrovské množství uchazečů o práci. Budete mít možnost vystavení on-line nabídek inzerce práce, ze kterých můžete vybírat takové lidi, kteří budou mít pro dané místo ty nejlepší předpoklady a budou vám vyhovovat. 

Vždy se vyplatí spolupracovat se specialistou náboru Personalistka.cz, který vám doporučí a realizuje to nejlepší řešení pro vás. Nezáleží a tom, jestli hledáte jen pár brigádníků nebo zaměstnance na trvalý pracovní poměr. Vždy je vhodné hledat pracovníky tak, abyste získali lidi s potřebnou kvalifikací a abyste je získali včas a nemuseli je shánět třeba i mnoho měsíců. 

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti

- Advertisment -PR článek

Nejnovější články

Děláte to i vy? 4 znaky, že podvědomě odmítáte lásku ve...

Jste uzavřená a emocionální nepřístupná, vaše slova a činy se liší? Zbystřete pozornost a přemýšlejte, kam v životě i lásce směřujete … Pravá láska se...